KVIDO 2001 EK (2002 GK)

Starknest


Ahoj ......., posílám POZVÁNKA na oslavu KVIDA 2001 - konec etareánského roku 2001 Oslava se koná v restauraci Na střelnici, ulice Na maninách 18, Praha Holešovice ( 2 stanice tramvají z metra Palmovka). Začátek akce v 18.00, předpokládaný konec po etareánské půlnoci (cca 21.30 místního času). Vzhledem ke kapacitě sálu prosím o potvrzení účasti a počtu osob do 15.3. Těším se na shledání.
Ahoj Dalibor

Ahoj Borku, dík za pozvání, zdá se, že to bude ve Čt a to by snad mělo jít, ještě musím promluvit s M. Pro jistotu si to posílám ještě domů.
Zdeněk PS: IK je OK, už jsem to zanesl i do záznamů.

Ahoj, to znamena, ze Kvido je 28.3.2002? To je ctvrtek, ze? Doufam, ze dorazim. Jak se jinak vede? U me to docela ujde, i kdyz zadny velky zmeny (tak nevim, jestli je to dobre nebo spatne). Nechcete nekdy prijit s rodinou na navstevu nebo, az bude pekne, usporadat o vikendu nejaky vylet? Mej se krasne a pohodovy vikend preje
Andrea + tata (ktery je ted momentalne doma; leci se po mensim operacnim zakroku, ale uz je to snad dobry)

Čau, díky za pozvánku, brzy potrvdíme účast. Díky i za příspěvek, teprve nyní jsem pochopil, proč jsem před tím dostal text dvakrát za sebou. Je to úplně super. Na obálku se těším. Brzy se ozvu telefonem, neboť bych Tě chtěl o něco požádat.
Standa

Ahoj Dalibore (a děvčata taky) :-)) Potvrzuji účast, vzhledem k místu konání však pouze v počtu jedné osoby.... :-)))
Hezký den přeje Pavel Beneš

Ahoj Dalibore, děkuji za pozvání, tlumočila jsem jej zbytku rodiny (současné i původní) a nakonec jsem získala další dva zájemce. Takže potvrzuji účast 3 členů naší rodiny na Kvidu 2001 (kromě mě ještě tatínek a Barča). Přeji hezký den.
Zuzka Králová

Ahoj Dalibore, mám takový nepatrný dotaz, který se týká restaurace Na Střelnici, kde se koná letošní Kvido. Jaké kvality je ta restaurace? Vaří tam, nebo musí jít člověk z domova s plnym bříškem? Předem děkuji za RYCHLOU odpověď.
Zuzka Králová

Ahoj, včera se to moc povedlo, bylo prima. Máte pevnou linku, mohu poslat ty obrázky v PowerPointu, o kterých jsem včera mluvil?
Zdeněk

Ahoj Borku, domů jsem se vracel s pocitem tří hodně dobře strávených hodin. Ještě jednou děkuji za organizaci. Hned jsem doma spustil CD Ercon 2001, šachta jen ševelila, byla pouze o maličko hlučnější než větrák. Je to opravdu super! Lucka ráno vstala, když jsem odćházel, CD jsem ji ukázal. Prý: "To je dost dobrý!" Poučil jsem ji, jak to má spustit, určitě na to s Katkou dopoledne vletí. Hezké Velikonoce!
Standa

Dano, Borku, jsem rada, ze jsme tak dustojne vcera zakoncili minuly rok. Hledme vsak vpred. 7. zari je skvely termin. Slavek se jiste setkani zucastni. Ja mam na zari naplanovane dve akce. Navstevu Lucence a podnikove sportovni hry. Trnu, aby oboje nevyslo na jeden vikend. Je temer jiste, ze jedno z toho bude 7.9. Ale to vubec nevadi. Tajne projevuji prani. Nebylo by mozno neco kratkeho s Vami nafilmovat uz v lete? Nutne bych potrebovala spojit navstevu Bysicek s dukladnou prohlidkou Lyse a Prerova nad Labem, popripade projizdkou na kole. Nemohli byste neco Slavkovi nenapadne navrhnout? Predem dekuji.
Olga

No, a nakonec jsme se konečně sešli. První na sraz přišla Pavlína, pak já a pak postupně ostatní. Naše skupinka byla v hospodě první. Pak přišel Standa, Zdeněk a Míša Rampásci, Slávek s Olinou, Karel s oběma dcerami a nakonec k velkému překvapení i Luboš Žižňavský. Pavel Beneš nepřišel ačkoliv mailoval, že přijde, Suk se chystal stát se znovu rodiček, tak ten byl omluven. Vláďa Widtman byl chudák zase marod a Andrea měla nakonec dokonale nečekanou omluvu - že na to zapomněla.
Ale i tak se jedlo, pilo, hodovalo a účastníci obdrželi konferenční materiály ze 17. Erconu. Většina lidí v digitální formě, někteří ještě na vlastní žádost ve formě tištěné.
Dobře jsme se tam najedli, oslavili "půlnoc" přípitkem bublinkami (sodovkovými), poplatili útratu - viz účtenka - a šli na tramvaj.
Akce se vydařila a naplánovali jsme další na začátek září zase po letech do Byšiček

PF 2004