KVIDO 2002 EK (2003 GK)

StarknestVážení a milí Ertologové,
vzhledem k tomu, že se opět blíží konec etareánského roku, blíží se i naše oslava Kvida. Konec roku v Ertaru je samozřejmě pevně dán posledním dnem měsíce března, jeho oslava v Čechách je však vzhledem k pracovním povinnostem většiny ertologů v Čechách svátkem pohyblivým. Datum letošní oslavy je opět stejné pro celou Českou republiku a najdete je na opět skvěle Slávkem zpracovaných a značně rozšířených internetových stránkách na adrese www.ertar.rks.cz na titulní stránce. (pozn. ponechte kurzor myši na obrázku chvíli déle) Místo konání se liší podle jednotlivých regionálních organizací Společnosti Ertarsko-Českých vztahů. Pro Vás je akce organizována, stejně jako minulý rok, v restauraci Na střelnici, v ulici Na maninách č. 18 v Holešovicích od 18.00 hodin. Jste srdečně zváni s rodinnými příslušníky a dětmi. Na shledanou se těší za Ertar Embasy of Ček Repablik
Starknest


Ahoj
Posílám nabídku 2 různých CD.
CD Ertology 2002 obsahuje veškeré dosud digitalizované ertologické příspěvky, včetně erconu 2002. CD Ercon 2002 obsahuje program erconu i s příspěvky a navíc pásmo obrázků a videoklipů přímo z akce. Tato slideshow na CD ertology 2002 není, vzhledem ke svému rozsahu. Další dotaz: CD poslat poštou nebo si je vyzvedneš na oslavě Kvida 2002 ( bude se konat ve čtvrtek 27.3.2003 místního kalendáře)
Prosím o zprávu, které CD jsi si vybral a jak s ním naložit co nejdříve, vypalování je hodně.
Ahoj Dalibor


From: Luboš Žižňavský [mailto:lziznavsky@intercable.cz]
Sent: Monday, March 24, 2003 3:56 PM
To: 'Dalibor Čáp'
Subject: RE: pozvanka


Opravdu už v tento čtvrtek?? B:O
A vod 18??? Tak fakt nevím. Povinnosti na Barrandově nám končí v 18:30... Tak v to horším případě by nám utek' další konec roku po sobě. B-(
L.


From: Dalibor Čáp [mailto:cap@avaps.cz]
Sent: Tuesday, March 25, 2003 8:15 AM
To: Luboš Žižňavský
Subject: RE: pozvanka


Tak přijďte později, aspoň na chvíli.
Ahoj
Dalibor


Od: Luboš Žižňavský [lziznavsky@intercable.cz]
Odesláno: 25. března 2003 13:54
Komu: 'Dalibor Čáp'
Předmět: RE: pozvanka


Dobrá, rádi, snad stihnem aspoň ohňostroj.
L.


Od: Zdenek Rampas [zrampas@apro.cz]
Odesláno: 7. března 2003 14:04
Komu: Dalibor Čáp
Předmět: RE: pozvanka


Ahoj Dalibore,
zase smula, na 27. jsem dostal listky do Pakulu na Drakulu, a protoze uz jsem obdarovavajiciho 2x odmitl, kvuli Draconu a tak, nechci v nem vzbudit dojem, ze nabizet mi listky je zcela zbytecne...
A tak se asi neobjevime, pozdravuj vsechny


Zdenek Rampas, navstevnik http://www.ertar.rks.cz/ertest_c.html č. 2058 224 239 645 :: Vse, co potrebujete vedet, najdete na www.corel.cz! ::


Od: Dalibor Čáp [cap@avaps.cz]
Odesláno: 25. dubna 2003 11:28
Komu: Zdenek Rampas
Předmět: RE: pozvanka


Ahoj Zdeňku,
předem děkuji za zmínku o Kvidu v Interkomu a hned mne to přivedlo na připomínku, že jsem ertologická CD pro Tebe dal Slávkovi s tím, že Tě určitě uvidí dřív než já. Tak mu to taky připomeň, prosím, před některou Vaší schůzí, ať je pro Tebe přinese.
Pozdravuj rodinu
Ahoj
Dalibor


No, a nakonec jsme se konečně sešli. První v hospodě seděl Slávek s olinou. Přišli jsme my a Pavlína, pak přišel Pavel Beneš a Egon. Pak přišel Vláďa Widtman bez Andrei a nakonec k velké radosti i Luboš Žižňavský s Yvetou a Luckou. Karel se omluvil a tudíž nepřijely ani jeho holky a Standa rovněž nepřijel. Byl někde v cizině a jeho děvčata se bála, že bychom je kousli.
Ale i tak se jedlo, pilo, hodovalo a účastníci obdrželi konferenční materiály ze 18. Erconu. Většina lidí v digitální formě, ve formě tištěné se již nepublikovaly.
Dobře jsme se tam najedli, oslavili "půlnoc" přípitkem bublinkami (sodovkovými), poplatili útratu a šli na tramvaj.
Akce se vydařila a nenaplánovali jsme nic kromě Erconu někdy na podzim.